Wyszukiwarka

Aktualności

Płomień Kuźnica Marianowa - LKS Sparta Siedlec Duży

• autor: matalinio, 2011-10-08 19:43

Dzisiejszy mecz przysporzył nam wielu emocji. Sparta z sytuacji beznadziejnej doprowadza do remisu, by po przerwie znów przegrywać dwoma golami. Jednak wszystko skończyło się szczęśliwie i wygrywamy mecz 6:5.

Mecz zaczyna się fatalnie dla zawodników z Siedlca. W 10 minucie gospodarze zdobywają bramkę na 1:0. Dwie minuty później Płomień zdobywa bramkę na 2:0. W 17 minucie żółtą kartkę otrzymuje Tomek Sobczak. Nasz bramkarz po jednej z interwencji miał pretensje do naszych obrońców, co sędzia zinterpretował jako nieodpowiednie zachowanie, ukarał go żółtą kartką i podyktował rzut wolny pośredni z ok. 10 m., po którym Płomień zdobywa bramkę na 3:0. W 31 minucie żółtą kartkę obejrzał  zawodnik Gospodarzy z numerem 8. W 32 minucie zawodnik Kuźnicy z numerem 16 również ogląda żółty kartonik. Minutę później po faulu na naszym kapitanie sędzia dyktuje rzut karny,który na bramkę zamienia Darek Załęcki i mamy wynik 3:1. Po tym  golu nasi zawodnicy zaczęli bardziej naciskać na gospodarzy i w 38 minucie bramkę kontaktową po podaniu Piotra Noconia zdobywa Michał Hoffman. W 42 minucie po świetnym podaniu Grzegorza Miedzińskiego Michał Hoffman mija bramkarza i trafia do pustej bramki. Po pierwszej połowie mamy wynik 3:3. Po przerwie gospodarze otrzymują od sędziego rzut karny i w 50 minucie zdobywają bramkę na 4:3. Trener Sieja postanawia dokonać zmian w składzie i w 55 minucie na boisku pojawia się Paweł Hibner, który zastępuje Dariusza Załęckiego. W 60 minucie gospodarze zdobywają bramkę na 5:3 i wydaje się, że wynik meczu jest już przesądzony. W 75 minucie kolejna zmiana, boisko opuszcza Tomek Sobczak, którego miejsce zajmuje Sebastian Kotyl. Na 10 minut przed końcem spotkania Sparta wykonuje rzut wolny. Po mocnym uderzeniu Piotra Noconia, piłka odbija się od jednego z obrońców i wpada do siatki. W 87 minucie Michał Hoffman trafia w poprzeczkę, jednak piłkę do bramki dobija głową Grzegorz Miedziński i mamy remis 5:5. Dwie minuty później zdobywca wyrównującej bramki opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Robert Szczepaniak. W doliczonym czasie gry Krzysztof Nalepa przedziera się przez obronę Płomienia, dogrywa piłkę do Michała Hoffmana, a ten umieszcza ją w siatce wprawiając w euforię cały zespół i kibiców Sparty. Żółtą kartkę obejrzał jeszcze nasz obrońca Łukasz Skrzypczyk. Jednak Goście "dowieźli" korzystny wynik do końca spotkania wygrywając 6:5. Zrehabilitowali się tym samym za porażkę 1:0 dwa sezony temu, która przekreśliła szanse Sparty na awans do "Okręgówki".